SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrojm Banesen luksoze me qera te Parku i Qytetit
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
22 Tetor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
80 m²
ID e produktit :
201696
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrojm Banesen luksoze me qera te Parku i Qytetit
Banesa është komplet e mobiluar me mobile te reja dhe luksoze
Banesa posedon:

*Sallon
*Kuzhinë
*Koridor
*Dy dhoma gjumi
*Banjo
*Wc
*Ballkon

Cmimi me marrveshje
Code 10322
Per info +38344780999 * +38345347047
Per me shumë oferta na vizitoni në faqen tonë në Facebook Agjensioni Qendra
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
044780999
Parku i Qytetit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »