SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Villa në shitje
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
26 Shkurt '19
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
120 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
201697
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet villa me 12.5 Ari me mbi 120m² të banuara.
Villa është dy kate dhe posedon këtë renditje:
Kati i parë: sallon së bashku me kuzhinë ku nga kuzhina ka dalje në ballkon, një banjo me wc, dyshemeja e tëra me pllaka.
Kati i dytë: me dy dhoma gjumi, të dy dhomat me dalje në ballkon, dyshemeja parket, koridori pllaka të kualitetit të lartë, shkallët granit, dyer druri dritare plastike me rolete të jashtme
Villa posedon infrastrukturë të plotë, nxemje qendrore me rrymë, kamin, vendparking të mjaftueshëm, si dhe oborr plot gjelbërim në të gjitha anët.
Vend mjaftë i qetë që krijon momente relaksuese, larg zhurmes dhe ajrit te ndotur.
Villa gjendet në një pjesë mjaftë të frekuentuar, me dalje direkt në rrugë të asfaltuar e cila e bën mjaftë të lehtë qasjen në qytet, e përshtatshme per kalimin e vikendit por pse jo dhe gjithë javën per ata qe jane në merak për ambiente me ajër të pastërt, për punime të bashqes, për kultivime të ndryshme.
Villa është e gatshme për banim, komplet e mobiluar, me furnizim të ujit të mjaftueshëm me bunar.
Çmimi është sipas marrëveshjes.
Kurseni kohen duke kerkuar me te miren per familjen tuaj.
Mund te na kontaktoni ne :
Tel : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afer postes se vogel)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com 
Facebook: AMSA
Informata rreth publikuesit
AMSA Real Estate
Gjilan
045 280 801
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »