SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa 3Dhomshe ne Bregun e Diellit 1100E M2
Çmimi :
€91,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 08:09
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
83 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
201699
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Banesa me Dy Dhoma Gjumi në katin Përdhesë në Bregun e Diellit

Banesa është afër Rruges B dhe Shtëpisë se Mjekësisë Familjare në Bregun e Diellit.Objekti banesor është ndërtim i vjetër (Banesat me tullat e kuqe),dhe ka një siperfaqe prej 82.60 m2 Netto ,të cilat i posedon po ashtu edhe në fletën poseduese,kurse hapësirë Brutto i ka 97.60 m2.Banesa po ashtu posedon edhe ngrohjen qendrore nga Qyteti (Termokosi),dhe është e orientuar nga Jug - Lindja.Një lokacion tejët i mirë dhe i qetë për çdo familje apo edhe për ndonjë afarizëm,si psh zyre ose për ndonjë ordinanc.Po ashtu vlen të cekët se banesa shitet nga pronari i parë i banesës.Banesa ka këtë renditje :

Një Dhomë Dite
Kuzhina me Tryezari
Koridori
Dy Dhoma Gjumi
Një Banjo
Një Wc
Dy Ballkona

Çmimi : 91,000 € (I Diskutueshëm) ose 1100 € për M2.

Për më shumë informata :
Agjencioni Big Apple: 044 799 407(Viber) Facebook: patundshmeri big apple Email: agjencionibigapple@gmail.com
Apo mund edhe te drejtoheni në zyren tonë e cila gjindet në Lagjen Ulpiana prapa Aleances
Informata rreth publikuesit
agjencioni
Prishtinë
044799407
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »