SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa me në Aktash te restorant Davidoffi
Çmimi :
€90,000.00
Kategoria :
Postuar :
14 Tetor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
94 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
2017
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa në Aktash te restorant Davidoffi, kati i I-rë, 94m2, shitet me garazh, me mobilje, çmimi 90000 euro.

Banesa ka dy dhoma gjumi, sallon të madh me ndarje të kuzhinës dhe dy banjo. Tavani eshte i larte.
Ne kete ndertese banojne mjaft persona me ndikim dhe ka nderkombëtar.
Banesa është me qira për një ndërkombetar, qiraja mujore është 500 euro ka kontrat dy vjeqare.
Informata rreth publikuesit
Eco-Vita
Prishtinë
049123275
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »