SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa në shitje
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
26 Shkurt '19
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
104 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
201731
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa në katin e -VIII- me 104m² të banueshme.
Banesa posedon: sallon së bashku me kuzhinë, dy dhoma gjumi, një banjo dhe një ballkon.
Salloni së bashku me një dhomë gjumi kanë një ballkon të përbashkët.
Dyshemeja laminat, dyer druri, dritare plastike.
Me furnizim elektrik dhe furnizim me ujë të pijshëm 24h.
Banesa posedon dhe garanzhdën private.
Banesa është kompleks i ndërtimeve te reja dhe ka qendrat tregtare afër.
Çmimi sipas marrëveshjes.
Kurseni kohen duke kerkuar me te miren per familjen tuaj.
Mund te na kontaktoni ne :
Tel : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afer postes se vogel)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com 
Facebook: AMSA
Informata rreth publikuesit
AMSA Real Estate
Gjilan
045 280 801
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »