SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesat në shitje
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
26 Shkurt '19
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
1
Madhësia :
116 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
201733
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten banesat në katin e I—II—III—VII me 116m² të banueshme.
Banesat posedojnë këtë rënditje:
Sallon së bashku me kuzhinë, tri dhoma gjumi , një banjo dhe një ballkon.
Salloni me njërën dhomë kanë ballkon të përbashkët.
Dyshemeja laminat, dyer druri, dritare plastike.
Me furnizim elektrik dhe furnizim me ujë të pijshëm 24h.
Banesa posedon dhe garanzhdën private.
Banesa është kompleks i ndërtimeve te reja dhe ka qendrat tregtare afër.
Çmimi i banesave sipas marrëveshjes.
Kurseni kohen duke kerkuar me te miren per familjen tuaj.
Mund te na kontaktoni ne :
Tel : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afer postes se vogel)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com 
Facebook: AMSA
Informata rreth publikuesit
AMSA Real Estate
Gjilan
045 280 801
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »