SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Jepet me qira Objekti Afarist 350m2 ne Qender
Çmimi :
€2,500.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 14:07
Madhësia :
350 m²
ID e produktit :
201756
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jepet me qira Objekti Afarist 3 katesh 350m2 ne Qender. Objekti eshte shume i pershtatshem per qdo veprimtari (per shume vite ka qene nje staf i Auditorit Gjeneral) ku gjithe hapesira eshte e organizuar per zyre dhe administrate. Objekti ka keto hapesira:
- 10 zyre, madhesi te ndryshme
- kuzhina
- 6 banjo
- 6 ballkona
- 5 depo
Poashtu ka parking para objektit. Objekti ka te gjitha pajisjet e nevojshme, ka sistemin modern te sigurimit dhe monitorim te kamerave, nxemjen qendrore, te gjitha te kualitetit te larte.
Qmimi i qirase 2.500 euro, qmimi diskutohet.

Agjensioni Dion
038 520 063, 044 147 956, 049 147 956,
viber +37744147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »