SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira te Fakulteti Teknik
Çmimi :
€230.00
Kategoria :
Postuar :
20 Tetor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
201785
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banese me qira ne Lagjen e Universitetit- Fakulteti teknik, banesa eshte komplet e mobiluar, 60m2
Banesa posedon:
- dhome gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- ballkon
- koridor
Qmimi 230euro

Per me shume informata mund te na kontaktoni ne numrin
045 190 019
WhatsApp & Viber:
+383 45 190 019
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045641794
Fakulteti Teknik [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »