SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET BANESA 64M2 NE ULPIAN BANESAT ISH BANESAT E OFICIREVE
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
24 Mars '15
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
64 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
20179
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET BANESA 64M2 NE ULPIAN BANESAT ISH BANESAT E OFICIREVE, KATI 1, RENDITJA: DHOME DITE, KUZHINE, DHOME GJUMI, BANJO, SHPAJZ, KORIDOR ME PLLAKAR DHE 2 BALLKONA QMIMI SIPAS MARREVESHJES
Informata rreth publikuesit
Agjensioni Për Palujtshmëri ELF
Prishtinë
044383844
ULPIANA [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »