SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet Banesa me qira te Rruga B, rr.”Ndue Përlleshi”
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
29 Tetor '18
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
80 m²
ID e produktit :
201793
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet Banesa me qera në rrugën Ndue Përlleshi afër Rrugës B, objekti Marking, Mati 1, ka 80m2, banesa është në katin e 8, nuk ka qenë e banuar përpara dhe ka kete renditje:

-Sallon,
-kuzhine,
-2dhoma gjumi,
-2banjo dhe
-ballkon.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com 
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

049 622 300 + viber

e-mail: info@access-ks.com
Informata rreth publikuesit
meti
Prishtinë
044924900
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »