SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa me qira ne Qender perball Grand Hotelit, tek Avalla
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
7 Gusht '19
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
90 m²
ID e produktit :
201799
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qira ne Qender perball Grand Hotelit, tek Avalla, ne katin e 1-r, eshte me termokos, e mobiluar ne teresi dhe ka kete renditje:

-Dhoma e dites,
-kuzhina,
-2dhoma te gjumit,
-shpajz dhe
-banjo.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com 
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

049 622 300 + viber

e-mail: info@access-ks.com
Informata rreth publikuesit
meti
Prishtinë
044924900
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »