SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANES ME QIRA 53M2 KOMPLET ME MOBILE, MBI SLLOVENIA SPORT
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
3 Shtator '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
53 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Oxhak, Ballkon
ID e produktit :
20180
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
JEPET BANESA ME QIRA EKSTRA E MOBILUAR MBI SLLOVENIA SPORT, KATI V, 53M2 RENDITJA DHOME DITE ME KUZHINE, DHOME GJUMI, BANJO, KORIDOR DHE BALLKON QIRAJA SIPAS MARREVESHJES
Informata rreth publikuesit
Agjensioni Për Palujtshmëri ELF
Prishtinë
044383844
QENDER MBI SLLOVENIA SPORT [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »