SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese (penthouse) me qira te Sllovenia Sporti
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
8 Nëntor '21
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
201852
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banese me qira Mrapa Teatrit, banesa gjendet ne rrugen Shaban Polluzha, eshte komplet e mobiluar, 70m2
Banesa posedon:
- dhome gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- ballkon
- koridor
Qmimi 300euro

Per me shume informata mund te na kontaktoni ne numrin
045 190 019
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045641794
Sllovenia Sportit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »