SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
LESHOHET SHTEPIA ME QIRA PRAPA TEATRIT KOMBETAR
Çmimi :
€170.00
Kategoria :
Postuar :
6 Gusht '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
Ekstra :
Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
20186
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
LESHOHET SHTEPIA ME QIRA 700m PRAPA TEATRIT KOMBETAR, SHTEPIA KA 2 DHOMA GJUMI, KUZHINE TE VEQANT, KORIDOR BALLKON DHE OBORR,
LESHOHET PER FEMRA OSE QIFT
QIRAJA 170EURO ME TE GJITHA SHPENZIMET (INTERNET, UJE, MBETURINA) EKSTA VETEM ENERGJIA ELEKTRIKE
Informata rreth publikuesit
Agjensioni Për Palujtshmëri ELF
Prishtinë
044383844
800M MBRAPA TEATRIT KOMBETAR [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »