SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Super banese me qira ne Pejton 2+1
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
7 Shkurt '21
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
103 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
201887
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banese me qira ne Pejton, ndertim i Nartelit, eshte super e mobiluar, pamje perfekte, 103m2
Banesa posedon:
- dy dhoma gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- Wc
- ballkon
- koridor
Qmimi 500€

Per me shume informata mund te na kontaktoni ne numrin
045 190 019
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045641794
Pejton [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »