SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira te Sllovenia Sporti 2+1
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 12:22
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
201889
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qira te Sllopvenia Sporti, mbrapa hotel SIRIUS, banesa gjendet ne katin e 1-re, eshte komplet e mobiluar, 80m2
Banesa posedon:
- dy dhoma gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- ballkon
- koridor
- garazh
Qmimi 350euro ( me garazh )
* Nese behet pages per 6 muaj ateher qmimi me garazh eshte
300euro

Per me shume informata mund te na kontaktoni ne numrin
045 190 019
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045641794
Sllovenia Sportit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »