SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira ne Lagje te Spitalit 3+1
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
24 Shtator
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
85 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
201890
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banese me qira ne Lagje te Spitalit, afer Rruges B, kompleksi Royal City, gjendet ne katin e 5-te, eshte komplet e mobiluar, 85m2
Banesa posedon:
- tri dhoma gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- ballkon
- koridor
Qmimi 350€

Per me shume informata mund te na kontaktoni ne numrin
045 190 019
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045641794
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »