SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira ne Tophane _3+1
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
19 Shtator '21
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
130 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
201899
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banese me qira ne Tophane, rr. Ojeter Bogdani, banesa eshte komplet e mobiluar, eshte e re , shume pak e banuar, kati i 6-te, 130m2
Banesa posedon:
- tri dhoma gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- dy dhpajza
- ballkon
- koridor
Qmimi 400€

Per me shume informata mund te na kontaktoni ne numrin
0445 190 019
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045641794
Tophane [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »