SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet banesa me qira extra e rregulluar te Santeja
Çmimi :
€600.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 10:13
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
2019
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banese me qera ne lagjen dardania(te santeja),e posarenovuar dhe mobiluar, banesa ka sallonin, dhomen e gjumit, kuzhinen, banjo, ballkonin, banesa ka rreth 70 metra katror.

Banesa gjendet ne katin e 4,lifti punon...qmimi 600 euro
Informata rreth publikuesit
Eco-Vita
Prishtinë
049123275
Te Santeja [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »