SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lokali me qira ne Ferizaj
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
22 Janar '15
Madhësia :
30 m²
ID e produktit :
20191
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
jap lokalin me qira ne Ferizaj
Lokali eshte i paisur me nxemje qendrore ,me drita te mjaftueshme si dhe ka Wc
Informata rreth publikuesit
drini
Ferizaj
045684605
ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »