SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrojm Banesen Luksoze me qera në lagjen Tophane 120m2
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
9 Nëntor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
120 m²
ID e produktit :
201930
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrojm Banesen Luksoze me qera në lagjen Tophane kati i V
Banesa është komplet e mobiluar me mobile te reja dhe moderne
Banesa posedon:

*Sallon
*Kuzhinë
*Tri dhoma gjumi
*Banjo
*Ballkon

Cmimi 400 euro
Code 10332
Per info +38344780999 & +38345347047
Per me shumë oferta na vizitoni në faqen tonë në Facebook Agjensioni Qendra
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
044780999
Tophane [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »