SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrojm Banesen me qera në lagjen Arbëri(Dragodan) kati i III 131m2
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Nëntor '18
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
131 m²
ID e produktit :
201935
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrojm Banesen me qera në lagjen Arbëri(Dragodan) kati i III 131m2
Banesa është gjysem e mobiluar( me marrveshje mund te mobilohet e gjitha)
Banesa lëshohet me qera per banim dhe per zyre
Banesa posedon:

*Sallon
*Kuzhinë
*Koridor
*Tri dhoma gjumi
*Banjo
*Wc
*Tre Ballkona
*Shpajz(Depo)

Cmimi me marrveshje
Code 10334
Per info +38344780999 & +38345347047
Per me shumë oferta na vizitoni në faqen tonë në Facebook Agjensioni Qendra
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
044780999
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »