SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrojm Lokalin me qera në lagjen Kalabria(Emshir) 170m2
Çmimi :
€1,000.00
Kategoria :
Postuar :
10 Nëntor '18
Madhësia :
170 m²
ID e produktit :
201937
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrojm Lokalin me qera në lagjen Kalabria(Emshir) 170m2

Lokali gjendet në një vend strategjik dhe posedon një infrastruktur moderne

Lokali është i pershtatshem per shumë llojshmeri te bizneseve

Cmimi 1000 euro
Code 10336
Per info +38344780999 & +38345347047
Per me shumë oferta na vizitoni në faqen tonë në Facebook Agjensioni Qendra
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
044780999
Emshir [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »