SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ipet me Qira Zyrja në Qendër të Prishtinës Te Pishat
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
21 Dhjetor '20
Madhësia :
80 m²
ID e produktit :
201950
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Zyrja ka një lokacion tejët të mirë dhe frekuentiv,pikërisht te Pishat afër Sheshit.Zyrja është në katin e 2-të dhe ka një siperfaqe prej 80m2 ,e përbërë prej 4 dhoma (njesi),dy ballkona dhe një banjo.Po ashtu objekti banesor posedon edhe ngrohjen qendrore.

Çmimi : 500 € (Shpenzimet komunale nuk janë të përfshiera në çmim).

Për më shumë informata :
Agjencioni Big Apple: 044 799 407(Viber) Facebook: patundshmeri big apple Email: agjencionibigapple@gmail.com
Apo mund edhe te drejtoheni në zyren tonë e cila gjindet në Lagjen Ulpiana prapa Aleances
Informata rreth publikuesit
agjencioni
Prishtinë
044799407
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »