SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira ne Rrugen B _2+1
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
17 Korrik
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
73 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
201961
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banese me qira ne Rrugen B, banesa eshte komplet e mobiluar, 73m2
Banesa posedon:
- dy dhoma gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- dy ballkona
- koridor
Qmimi 300euro

Per me shume informata mund te na kontaktoni ne numrin
045/ 641- 794
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045641794
Rruga B [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »