SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira per studente ne Ulpiane 2+1
Çmimi :
€420.00
Kategoria :
Postuar :
5 Janar
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
88 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
201962
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banese me qira ne lagjen Ulpiana, banesa gjendet mrapa AAK-se, gjendet ne katin e 3-te, komplet emobiluar, ka nxemje qendrore, 88m2
Banesa posedon:
- dy dhoma gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- ballkon
- koridor
Qmimi 420euro

Per me shume informata mund te na kontaktoni ne numrin
045 190 019
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045641794
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »