SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira ne Lagje te Spitalit _ 1+1
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
1 Dhjetor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
201968
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banese me qira ne Lagje te Spitalit, prapa Eulex-it, banesa eshte komplet e mobiluar, gjendet ne katin e 3-te 60m2
Banesa posedon:
- dhome gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjp
- ballkon
- koridor
Qmimi 200euro

Per me shume informata mund te na kontaktoni ne numrin
045 190 019
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045641794
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »