SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrojm Banesen( katë shtëpie- sistem banesor) me qera në lagjen Bregu i Diellit(xhambazt)
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
13 Nëntor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
ID e produktit :
201990
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrojm Banesen( katë shtëpie- sistem banesor) me qera në lagjen Bregu i Diellit(xhambazt)

Banesa është komplet e mobiluar dhe posedon:

*Sallon
*Kuzhinë
*Dhomë gjumi
*Banjo
*Ballkon

Cmimi 250 euro
Code 10339
Per info +38345347047 & +38344780999
Per me shumë oferta na vizitoni në faqen tonë në Facebook Agjensioni Qendra
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
044780999
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »