SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET TRUALLO 7ari NE BREZOVICE PRANE RRUGES
Çmimi :
€84,720.00
Kategoria :
Postuar :
18 Nëntor '18
Madhësia :
706 m²
ID e produktit :
202047
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet trualli ne Brezovice 706m2 (7ari) prane asfalti.

Gjendet 2km nga udhekryqi kryesor (te hoteli Narcis) dhe eshte i kthyer kah lindja.

Trolli ka drunje te medhenje se paku 40 vjeçar dhe eshte i kufizuar me prrocken e ujit nga ana e pasme.

Ka forme te rregullt dhe eshte bashkim i dy trojeve me nga 353m2 (krejte 706m2)

Ka gjatesi te mire pergjate asfaltit (rreth 29m)

Lejohet ndertimi sepse gjendet ne zonen ku po ndertojne kompanite FITORJA dhe ALTRADE.

Çmimi eshte 12000 euro per ari ose 84720 euro
Informata rreth publikuesit
Doni
Prishtinë
+37745878777
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »