SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET TOKA 28ari PRANE RRUGES PRISHTINE-FERIZAJ 2km NGA QMI
Çmimi :
€180,000.00
Kategoria :
Postuar :
18 Nëntor '18
Madhësia :
2800 m²
ID e produktit :
202048
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Toka gjendet rreth 2km nga rrethrrotullimi te QMI (prej aty ku ndahet rruga e Ferizajit dhe e Lipjanit).

Eshte me forme gjeometrike mjafte te rregullt.

Gjatesia prane asfaltit eshte 38.66m ndersa thellesa rreth 90m. Ne fund gjeresia eshte 24m.

Me dokumentacion eshte plotesisht e rregullt. Pronari eshte shqiptar.

E gjithe zona perskaj rruges kryesore eshte zone biznesore dhe lejohet ndertimi per kete destinim.

E ka afer mundesine per rryme, per uje e per kanalizim.

Mund te vizitohet ne cdo kohe

Çmimi eshte 180000 euro
Informata rreth publikuesit
Doni
Prishtinë
+37745878777
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »