SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET BANESA 140M2 DHE 400M2 TERASE NE QENDER TE PRISHTINES
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
28 Tetor '15
Madhësia :
540 m²
ID e produktit :
20205
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET BANESA 140M2 DHE 400M2 TERASE NE QENDER TE PRISHTINES, KATI 2 KA PAMJE FENOMENALE NGA TE GJITHA ANET, NJERA BANES KA 91M2 DHE TJETRA 50M2,TERASA 400M2 DHE I PERKET VETEM BANESES, PRONA ESHTE E KTHYER SI LOKAL PAGUHET TATIMI DHE ESHTE VEND IDEAL PER HOTELERI ETJ.
QMIMI SIPAS MARREVESHJES
Informata rreth publikuesit
Agjensioni Për Palujtshmëri ELF
Prishtinë
044383844
QENDRA PERBALL FILOLOGJIKUT [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »