SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET MOTELI ME VILLA DHE RESTORAN NE RRUGEN PRISHTINE - FERIZAJ
Çmimi :
€350,000.00
Kategoria :
Postuar :
18 Nëntor '18
Madhësia :
3000 m²
ID e produktit :
202052
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Villat dhe restorani jane plotesisht te renovuara
Gjenden prane rruges se asfaltuar per Livagje vetem 200m nga rruga kryesore per Ferizaj
Ka afarizem te mire
Ka siperfaqe te tokes prej 30 ari
Gjithsej 10 villa, prej te cilave dy jane suita me te medha me xhakuzi dhe me masazher elektrik
Eshte i dhene me qera per 4000 euro ne muaj

Mund te vizitohet ne cdp kohe

Çmimi me pare kesh eshte 350000 euro
Informata rreth publikuesit
Doni
Prishtinë
+37745878777
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »