SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET SHTEPIA NE ULQIN ME 230m2 PLAZHI IMADH AFER MCM
Çmimi :
€130,000.00
Kategoria :
Postuar :
18 Nëntor '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
230 m²
Viti i ndërtimit :
2017
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Oxhak, Ballkon, Shteg në Oborr
ID e produktit :
202054
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepia eshte krejte e re dhe gati e paprdorur
Eshte e mobiluar
I ka 4 dhoma, tri te fjetjes dhe nje sallon per qendrim ditor
Ka garazhe dhe eshte e rrethuar
Eshte ne pozite forte te mire dhe plotesisht te qete
Plazhi eshte 2km nga shtepia

Çmimi eshte 130000 euro dhe eshte atraktiv sepse pronari ka nevoje me e shite.
Informata rreth publikuesit
Doni
Prishtinë
+37745878777
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »