SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET SHTEPI E BUKUR DHE E MADHE NE HYRJE TE PRISHTINES
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Nëntor '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
6
Banjo :
4
Madhësia :
1800 m²
Viti i ndërtimit :
2010
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pushimore, Oxhak, Pishinë, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
202055
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepia eshte e punuar ne menyre te veçante
Ka rreth 32 ari truall Ka dhoma dhe paradhoma te medhaja dhe te mobiluara me standard te larte
Eshte e ndertuar me projekt te dizajnuar mire e me kujdes
Niveli i pare eshte suterren me bodrum per garazhim dhe per sport e per pajisjet tjera te nevojshme per ngrohje e klimatizim
Niveli i dyte eshte qendrimi ditor, kuzhina, banjot, dhoma te fjetjes dhe i treti dhoma te fjetjes poashtu me terasa
Secili nivel i ka nga 600m2 qe gjithsej bejne 1800m2
Ka pishine ne pjesen lindore te oborrit ku ka qetesi te plote dhe intimitet familjar

Mund te vizitohet sipas marreveshjes
Çmimi poashtu sipas marreveshes
Informata rreth publikuesit
Doni
Prishtinë
+37745878777
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »