SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET TOKE PER AFARIZEM AFER RRETHRROTULLIMIT TE MARIGONA REZIDENCE
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
3 Dhjetor '18
Madhësia :
2500 m²
ID e produktit :
202056
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Parcelat jane te ndryshme dhe cmimi sillet prej 2200 deri ne 8000 euro per ari ndersa ne rruge kryesore prej 10000 euro e me larte

parcele me 107 ari cmimi 2200 euro per ari
parcele me 32 ari cmimi 3200 euro per ari
parcele me 25 ari cmimi 4200 euro per ari
parcele me 40 ari cmimi 6000 euro per ari

Largesia nga rruga kryesore eshte prej 150m deri ne 400m varesisht prej parceles.
Informata rreth publikuesit
Doni
Prishtinë
+37745878777
Qagllavicë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »