SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET BANESA 53m2 ME GARAZHE ME ÇMIM TE MIRE AFER RRUGES B MAT1
Çmimi :
€36,000.00
Kategoria :
Postuar :
3 Dhjetor '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
53 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
202065
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa eshte e organizuar forte mire
Ka 53m2
Dhome e dites me kuzhine, dhome e fjetjes, banjo, paradhome dhe dy ballkona.
Eshte e mobiluar mesatarisht
Ka garazhe nentokesore per veture
Ka lift dhe uje perhere

Eshte krejte afer rruges B (300m nga Viva Fresh)
Mund te vizitohet me marreveshje

Çmimi eshte atraktiv 36000 euro me garazhe
Informata rreth publikuesit
Doni
Prishtinë
+37745878777
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »