SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira per zyre me pamje ne sheshin "Nena Tereze"
Çmimi :
€650.00
Kategoria :
Postuar :
9 Nëntor '20
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
202087
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banese me qira per zyre me pamje ne sheshin "Nena Tereze"
Banesa eshte ne katin e 2 , ka siperfaqe rreth 80m2 me kete renditje :

-1 hapsire te madhe pune me kuzhine
-2 hapsira tjera pune
-banjo dhe
-2 Ballkona

Cmimi i qirase eshte 650euro dhe nje depozit

Per informata me te hollesishme na kontaktoni ne :
044 755 859 | 045 40 12 12 | 049 41 31 58 | 038 22 66 78
E-mail | omegaprishtina@gmail.com
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »