SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrojm Shtëpin me qera në lagjen 038 në Prishtinë 250m2 dhe 4 ari oborr
Çmimi :
€1,000.00
Kategoria :
Postuar :
21 Nëntor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
250 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
202088
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrojm Shtëpin me qera në lagjen 038 në Prishtinë 250m2 dhe 4 ari oborr
Shtëpia gjendet në një ndër lagjet me moderne dhe te qeta te qytetit
Shtëpia posedon dy kat dhe është komplet e mobiluar me mobile te reja dhe moderne

Struktura e Shtëpis

*Kati i Parë
Dhoma e pritjes
Kuzhina
Koridor
Banjo

Kati i Dytë
Tri dhoma gjumi
Banjo

Shtëpia posedon parking te mjaftushem
Nxemje qendrore me rrym

Cmimi 1000 euro
Code 10345
Per info +38345347047 & +38344780999
Per me shumë oferta na vizitoni në faqen tonë në Facebook Agjensioni Qendra
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
044780999
Lagjja 038 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »