SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrojm Shtëpin me qera në lagjen Aktash 400m2, 3 katë me 3.7 ari oborr
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
21 Nëntor '18
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
6+
Banjo :
4
Madhësia :
400 m²
ID e produktit :
202090
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrojm Shtëpin me qera në lagjen Aktash 400m2, 3 katë me 3.7 ari oborr
Shtëpia gjendet në një ndër lagjet me te frekuentuara, gjendet buz rruges dhe posedon një infrastruktur te mir arkitektonike.
Shtëpia është e pershtatshme per shum llojshmëri bizneseve afariste ( Zyre, CallCenter, Kopsht per fëmij, Restaurant, etj)

Struktura e objektit

*Kati perdhes
Paradhomë
Kuzhinë
Shpajz
Vendi per nxemje
Garazh
Parazyrë

*Kati i parë
Sallon
Biblotek
Kuzhinë
Hapsirë(dhomë)
Wc

*Kati i Dytë
Dy hapsira(dhoma)
Këndi i leximit
Wc

*Kati i Tretë
Katër Hapsira(dhoma)
Wc

Shtëpia posedon oborr te mjaftushem te gjelbruara, Nxemje qendrore me (thëngjill, dru, naft, energji elektrike)

Cmimi me marrveshje
Code 10346
Per info +38344780999 & +38345347047
Per me shumë oferta na vizitoni në faqen tonë në Facebook Agjensioni Qendra
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
044780999
Aktash [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »