SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira te Sami Frasheri 3+1
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
24 Shtator
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
95 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
202098
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banese me qira afer Qendres te gjimnzai Sami Frasheri, banesa esht komplet e mobiluar gjendet ne katin e 3-te, 95m2
Banesa posedon:
- tri dhoma gjumi
- sallon dhe kuzhine
- dy banjo
- ballkon
- koridor
- shpajz
Qmimi 300 euro

Per me shume informata mund te na kontaktoni ne numrin
045/ 190-019
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045641794
Sami Frashëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »