SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira Emshir 2+1
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
1 Dhjetor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
350 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
202104
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banese me qira luksoze ne Emshir ,banesa eshtee ndertim i ri dhe me mobile te reja ,ka hapesire per parkim ,85m2
Banesa posedon:
dy dhoma gjumi
sallon dhe kuzhine
banjo
ballkon
korridor
Qmimi 350 euro

Per me shume informata mund te na kontaktoni ne numrin
045/ 190-019
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045641794
Emshir [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »