SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira ne Ulpiane_ 1+1
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
17 Maj '21
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
202108
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banese me qira ne Ulpiane, banesa gjendet te ish Moxarti, banesa eshte komplet e mobiluar, 60m2
Banesa posedon:
>> dhome gjumi
>> sallon dhe kuzhine
>> banjo
>> ballkon
>> koridor
Qmimi 250euro

Per me shume informata mund te na kontaktoni ne numrin
045/ 190-019
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045641794
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »