SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrojm Banesen me qera te Qafa rruga UQK kati i III
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
ID e produktit :
202109
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrojm Banesen me qera te Qafa rruga UQK kati i III
Banesa është komplet e mobiluar dhe posedon:

*Sallon
*Kuzhinë
*Koridor
*Dy dhoma gjumi
*Banjo
*Ballkon

Cmimi 400 euro (i diskutushem)
Code 10347
Per info +38345347047 & +38344780999
Per me shumë oferta na vizitoni në faqen tonë në Facebook Agjensioni Qendra
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
044780999
Qafa [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »