SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrojm Banesen per Zyre me qera në Sheshin Nënë Tereza 65m2
Çmimi :
€600.00
Kategoria :
Postuar :
24 Nëntor '18
Madhësia :
65 m²
ID e produktit :
202127
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrojm Banesen per zyre me qera në Sheshin Nënë Tereza 65m2 kati i II
Banesa është komplet e renovuar dhe posedon:

*Dy hapsira
*Kuzhinë
*Dy Terasa me pamje nga Sheshi
*Banjo
*Koridor

Cmimi 600 euro
Code 10351
Per info +38344780999 & +38345347047
Per me shumë oferta na vizitoni në faqen tonë në Facebook Agjensioni Qendra
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
044780999
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »