SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrojm Banesen per Zyre me qera në Qendër kati i II 80m2
Çmimi :
€700.00
Kategoria :
Postuar :
24 Nëntor '18
Madhësia :
80 m²
ID e produktit :
202128
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrojm Banesen per Zyre në Qendër të Qytetit afer Hotel Grand kati i II 80m2
Banesa është komplet e renovuar dhe posedon:

*Tri hapsira(Zyre)
*Kuzhinë
*Koridor
*Banjo
*Dy Ballkona

Banesa gjendet në një nder vendet me te frekuentuara të Qytetit dhe posedon tgjitha kushtet per një hapsir afariste

Cmimi 700 euro ( i diskutushem )
Code 10352
Per info +38344780999 & +38345347047
Per me shumë oferta na vizitoni në faqen tonë në Facebook Agjensioni Qendra
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
044780999
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »