SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa në shitje te Prishtina e Re - Standard Plus.
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
13 Maj '19
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
202158
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa në shitje te Prishtina e Re - Standard Plus.

Ofrojme banesa me cmime shume të volitshme te Prishtina e Re në kompleksin “Standard Plus”.
Kompleksi “Standard Plus” eshte i ndertuar me cilësi të lartë, duke ofruar kushte shumë të mira për banim.
Banesat janë të madhësive të ndryshme 1+1, 2+1, 3+1 dhe ofrohen në kate të ndryshme.

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/636-334; 049/636-333
www.pro-rks.com 
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
044636334
Prishtina e Re [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »