SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese 60m2 me qira per zyre ne sheshin "Nena Tereze"
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
4 Mars '20
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
202162
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qira per zyre me pamje ne sheshin "Nena Tereze"
Banesa eshte ne katin e 2 , ka siperfaqe rreth 60m2 me kete renditje :
-2 Hapsira pune
-1 Hapsire pune me kuzhine
-2 Ballkona dhe
-Banjo

*Teresisht e renovuar

Cmimi i qirase eshte 500euro i negociueshem dhe nje depozit

Per informata me te hollesishme na kontaktoni ne :
044 755 859 | 045 40 12 12 | 049 41 31 58 | 038 22 66 78
E-mail | omegaprishtina@gmail.com
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »