SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lokal 160m2 me qira në Pejton.
Çmimi :
€2,000.00
Kategoria :
Postuar :
17 Qershor '19
Madhësia :
160 m²
ID e produktit :
202163
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lokali gjendet në Pejton afër kompanisë së sigurimeve “SIGAL”.
Lokali ndodhet në katin përdhesë dhe ka ngrohje me Termokos. Lokali është i përshtatshëm për veprimtari të ndryshme pasi që ndodhet në një lokacion ideal për afarizëm.

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/636-334; 049/636-333
www.pro-rks.com 
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
044636334
Pejton [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »