SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë - Zyre 220m2 me qira në Pejton.
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
14 Dhjetor
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
5
Banjo :
2
Madhësia :
220 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
202164
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjendet në Pejton në objektin ku ndodhet kompania e sigurimeve “SIGAL”.
Banesa ndodhet në katin e 5-të, ka pamje të hapur nga qyteti dhe është shumë e përshtatshme edhe për zyre.
Objekti në të cilin ndodhet banesa është shumë i qetë si për banim ashtu edhe për zyre, ka dy ashensorë dhe depo për cdo banesë.
Banesa posedon ngrohje qëndrore me Termokos dhe ka këtë renditje:
| 1 Sallon me dy Hapsira
| 5 Dhoma të Fjetjes
| 2 Banjo
| 2 Ballkona

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/636-334; 049/636-333
www.pro-rks.com 
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
044636334
Pejton [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »