SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira ne Arberi _ 1+1
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
17 Maj '21
Madhësia :
65 m²
ID e produktit :
202169
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banese me qira ne lagjen Arberia, afer Komunes se Re, banesa eshte komplet e mobiluar, 65m2
Banese posedon:
- dhome gjumi ( dyshekun e bjen te ri)
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- ballkon
- koridor
Qmimi 250euro

per me shume informata na kontaktonine numrin:
045/190 019
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045641794
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »